KONST / Litografier / Serigrafi 11913194
nr 1191 3194
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Serigrafi, Signerad, daterad -92, numrerad 44/55. Löst blad, bladets mått: 50x36
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
400 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:25:23
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist